Producent: INTERIOR/NIGHT
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 19 lipca 2022
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: napisy
Platforma: PC, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 12+
Styl graficzny: interaktywny komiks,
Rozygrywka: opowiadanie wizualne,
Sterowanie: kontroler,

Opis gry:

As Dusk Falls to oryginalny interaktywny dramat stworzony przez studio INTERIOR/NIGHT, który przedstawia przeplatające się losy dwóch rodzin rozgrywające się na przestrzeni 30 lat. Wszystko zaczyna się w 1998 roku od nieudanego napadu w małym miasteczku w Arizonie. Każda twoja decyzja będzie miała olbrzymi wpływ na życie bohaterów tej niezwykłej historii o zdradzie, poświęceniu i wytrwałości
Przejdź grę wielokrotnie, by poznać nieoczywiste niuanse związane z każdym wyborem i przekonać się, jak duży mają wpływ na losy postaci. Czy bohaterowie wyjdą z każdej sytuacji bez szwanku? Jakimi ludźmi się staną?

Pokieruj losami kilku postaci i wpłyń na ich wzajemne relacje w ramach trwającej kilkadziesiąt lat historii podzielonej na dwie emocjonujące części.
Wciągający kryminał obyczajowy. Filmowa historia ożywa dzięki aktorom, których gra została odtworzona cyfrowo w przepięknym stylu wizualnym. Efekt końcowy przypomina interaktywną powieść graficzną.
Poświęcenie lub przetrwanie. Czy zdołasz wyzwolić się spod toksycznego wpływu rodziny? Co poświęcisz dla tych, których kochasz? Czy przezwyciężysz swoją przeszłość? Losy postaci zależą od twoich decyzji.
Splecione historie. Poznaj dwie rodziny, które starają się przetrwać, ochronić się i sprostać wyzwaniom wynikającym z błędów poprzednich pokoleń.