Producent: Bold Pixel
Wydawca: Bold Pixel
Wydawca w Polsce: Bold Pixel
Data premiery: 15 kwietnia 2019
Data premiery w Polsce: 15 kwietnia 2019
Polska wersja: napisy
Platforma: Array
Ograniczenia wiekowe: brak
Gatunek: Array
Styl graficzny:
Rozygrywka:
Sterowanie:

Opis gry:

Przygodówka w stylu pixel art z warszawskiego studia Bold Pixel. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Windowsa, Mac OS X oraz Linuksa.

Lubisz przygodówki point & click z lat 90-tych? Dobrze trafiłeś! Wciel się w bohatera, który przemierzając różne lokacje, rozwiązuje zagadki, chcąc wrócić do domu i rodziny. Masa gadżetów z tamtych lat, sporo dobrego humoru i niezapomniane dialogi, które przejdą do historii.

Przygoda typu point & click – Back to 1998 to współczesna gra o wyglądzie retro. Używaj myszki, pada albo palca (na dotykowym ekranie), aby wchodzić w interakcje z przedmiotami i osobami. Używaj przedmiotów, aby rozwiązywać łamigłówki i ukończyć historię.

Śmieszne postacie i dialogi – Poznaj różne osoby, rozmawiaj z nimi. Pomagając im, pomagasz sobie w rozwiązaniu zagadek. Bez nich nie wygrasz w grze. No i pamiętaj, żeby nie zadzierać z kotem!

Przedmioty i interakcje – Sporo przedmiotów z lat 90-tych, których możesz użyć podczas przygody w grze Back to 1998. Łącz przedmioty ze sobą, aby otrzymać nowe, które pomogą ci w rozwiązaniu łamigłówek. Rozwiązuj zagadki, bazując na ukrytych wskazówkach w grze.

Ciekawe miejsca – Jesteś w latach 90-tych, więc nie mogło zabraknąć salonu arcade z grami elektronicznymi. Zdobądź cenne przedmioty do misji w różnych lokalizacjach. Jakich misji? Przekonaj się sam.

Ukryte przedmioty – Szukaj ukrytych przedmiotów w Back to 1998, bo większość z nich ci się przyda. Niektóre są tuż przed tobą, inne mogą się ukrywać. Zdobądź je wszystkie, żeby ukończyć grę.

Ukryte mini gry – Znajdź dyskietkę z grą, napraw komputer i zagraj tak, żeby pokonać przeciwnika. Ale to nie jedyna mini gra, która czeka wewnątrz Back to 1998. Masa nostalgii w grze przygodowej, zręcznościowej czy logicznej. Warto ukończyć je wszystkie. (opis wydawcy)

Cechy gry:

  • interfejs wskaż i kliknij
  • widok z perspektywy trzeciej osoby (TPP)

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7 i następne
  • Procesor: x86
  • Pamięć: 128 MB RAM
  • Karta graficzna: VGA
  • Miejsce na dysku: 30 MB dostępnej przestrzeni