Producent: Shadow Tor Studios
Wydawca: Iceberg Interactive
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 22 września 2016
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: PC,
Ograniczenia wiekowe: 12+
Gatunek: horror,
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Kontynuacja horroru Barrow Hill: Klątwa kamiennego kręgu z brytyjskiego Shadow Tor Studios Matta Clarka. Zadebiutowała w wersji cyfrowej na Steamie (Windows). Dostępna również w wersji płytowej (1 DVD).

Minęło dziesięć lat od czasu incydentu na wzgórzu Barrow Hill, kiedy to kilka osób straciło życie w niewyjaśnionych okolicznościach. Nikt nie wie, co się wtedy wydarzyło. Oprócz ciebie. Bo ty wiesz, że coś się stało z menhirami ze starożytnego, druidzkiego kręgu. Został zbudowany przez pogan tysiące lat temu, w celach, których możemy się tylko domyślać.

Jest jesienne zrównanie dnia i nocy. Dokładnie tak, jak dziesięć lat temu. Wróciłeś na miejsce zbrodni, szukając odpowiedzi. Czy to zdarzenie się powtórzy?

W przygodzie towarzyszy ci zwariowana didżejka Emma Harry. Ona martwi się o swoją nastoletnią przyjaciółkę Mię, która zachowuje się podejrzanie. Emma słyszała pogłoski o dziwnych rytuałach i ceremoniach odprawianych na wzgórzu Barrow Hill. Czy Mia mogła być w nie zaangażowana? Miałaby dobry powód, bo Ben – brat Mii – był jednym z zaginionych dziesięć lat temu. (opis wydawcy)