Producent: Exordium Games
Wydawca: Modus Games
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 31 lipca 2019
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: PC, Nintendo, PlayStation, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 12+
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Prequel gry Bear with Me z chorwackiego studia Exordium Games. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Windowsa i na konsole (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch).

Bear with Me – przygodowa seria w stylu noir powraca! Przedstawiamy Bear with Me: The Lost Robots – zupełnie nowy prequel, w którym występuje brat Amber, Flint, i gruboskórny detektyw Ted E. Bear.

Wejdź do bezwzględnego i tętniącego życiem podziemia Paper City, odkrywaj nowe postaci i korzystaj z ich obeznania w świecie wiodącym do wydarzeń z trzech początkowych odcinków Bear With Me. Mroczne przesłuchania, sarkastyczne żarty i skomplikowane łamigłówki czekają na naszych bohaterów podczas zbierania wskazówek, które mają pomóc w rozwiązaniu większej, bardziej złowieszczej zagadki. Przejmująca ścieżka dźwiękowa, bogata narracja i artystyczne animacje 2D powodują, że Bear With Me zabierze graczy w podróż emocjonalnym rollercoasterem.

  • Klasyczny gatunek stworzony na nowo. Odkryj ważny zakręt w ponadczasowej formule wskaż i kliknij w tej nowoczesnej, niezależnej grze przygodowej. Rozwiązuj zagadki, przesłuchuj podejrzanych i badaj miejsca zbrodni w poszukiwaniu odpowiedzi.
  • Wciągająca historia. Bear with Me to wyjątkowe połączenie komedii, horroru i tajemniczości, które wzmacniają ekscytującą narrację toczącą się w czasie całej podróży złożonej z czterech odcinków.
  • W pełni interaktywne środowiska. Odkrywaj rozległe Paper City i gromadź wskazówki związane z tą wielką tajemnicą. Gracze mogą swobodnie rozwiązywać zagadki lub we własnym tempie wracać do nierozwiązanych łamigłówek, by łączyć kluczowe elementy i znaleźć rozwiązanie.
  • Niezapomniane postaci. Od chłodnego i zrównoważonego Ted E. Bear’a do optymistki Amber – porozumiewaj się z całą galerią postaci, które mogą pomóc lub przeszkodzić naszym bohaterom w ich nieustającym poszukiwaniu prawdy.