Producent: 3-Fold Games
Wydawca: 3-Fold Games
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 5 czerwca 2020
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: PC, Linux, Mac, Nintendo, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 12+
Styl graficzny: grafika 3D,
Rozygrywka: symulator przetrwania,

Opis gry:

Eksploracyjna przygodówka z brytyjskiego studia 3-Fold Games. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Windowsa, Macintosha oraz Linuksa. Dostępna również na Nintendo Switch, Xbox One i Xbox Series (od 29 kwietnia 2021).

Poznaj teraźniejszość, aby odkryć przeszłość w krótkiej opowieści o miłości, stracie i dobrze przeżytym życiu. Świat, w którym wspomnienia nieustannie zanikają i mieszają się. Gra o demencji i o tym, co się dzieje, gdy nie potrafisz sobie przypomnieć rzeczy, które robiłeś lub ludzi, których kochałeś.

Czy dobrze trafiłam?… Po co tu przyszłam? Melancholijna wprawka fortepianowa. Podarty kalendarz sprzed dwóch lat. Smak stęchłego powietrza. Sunita jest sama w domu, a jej umysł kryje tajemnicę…

Wcielasz się w postać kobiety we wczesnej fazie demencji. Wędrując z pokoju do pokoju, znajdujesz zagadkowe przedmioty, z których każdy zawiera ulotne, fragmentaryczne wspomnienie. Zbadaj wyblakłe pocztówki, nabazgrane notatki i zdjęcia, aby odkryć przeszłość Sunity, poskładać historię jej życia i zrozumieć jej teraźniejszość. (opis wydawcy)

Cechy gry:

  • sterowanie : klawiatura i mysz / pad
  • widok z perspektywy pierwszej osoby (FPP)
  • bogata fabuła opowiadająca romantyczną historię i skrytą w niej tajemnicę
  • stylizowana, pastelowa grafika 3D
  • badanie otoczenia, znajdowanie przedmiotów służących odtworzeniu fabuły
  • angielski dubbing (Anjali Kunapaneni i Bushra Laskar)
  • oryginalna, nastrojowa ilustracja muzyczna – Dave Tucker