Producent: Warm Lamp Games
Wydawca: Alawar Entertainment
Wydawca w Polsce: Techland
Data premiery: 5 grudnia 2018
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: napisy
Platforma: PC, Linux, Mac, Nintendo, PlayStation, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 18+
Styl graficzny: grafika 3D, trzecioosobowa (TPP),
Rozygrywka: symulacja śledztwa,
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Kontynuacja gry Beholder z rosyjskiego studia Warm Lamp Games. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Windowsa, Mac OS X oraz Linuksa. Polska premiera gry to wersja pudełkowa od Techlandu. Gra dostępna również na konsole: Nintendo Switch (15 sierpnia 2019), PlayStation 4 (22 października 2019) i Xbox One ( 9 kwietnia 2020).

Jesteś najnowszym rekrutem wydziału Ministerstwa totalitarnego Państwa. Czeka cię świetlana kariera i, być może, teka Premiera w przyszłości. Ale droga w górę nie będzie łatwa. Jak wysoko się wespniesz po szczeblach kariery? Wybór wciąż należy do ciebie.

Masz szczęście, stażysto – twoje marzenie się spełniło! Chociaż znajdujesz się na samym dole drabiny kariery, osiągnąłeś więcej, niż twoi rodacy kiedykolwiek osiągną!

Czy zdecydowałeś już, kim zostaniesz? Czy będziesz pilnym i odpowiedzialnym urzędnikiem z medalami od samego Mądrego Przywódcy? A może zostaniesz twardogłowym karierowiczem zdolnym do niszczenia każdego, kto stanie pomiędzy tobą i fotelem Premiera? A może jesteś zwykłym donosicielem? Jeżeli tak, to kto cię przysłał? I dlaczego?

Jakikolwiek jest twój cel, od teraz jesteś częścią Ministerstwa! Od tej chwili nikt na zewnątrz tych murów cię nie przewyższy! Możesz swobodnie kształtować swoją własną przyszłość! A zatem, kim zostaniesz? (opis wydawcy)