Producent: Capstone Software
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 1 stycznia 1993
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: DOS,
Ograniczenia wiekowe: 7+
Styl graficzny: grafika 2D, trzecioosobowa (TPP),
Rozygrywka: point and click,
Sterowanie: ikony poleceń,

Opis gry:

Jed Clampett poluje na królika w pobliżu rodzinnej chaty w górach Ozark. Podczas polowania natrafia na pole naftowe, które generuje milionowe bogactwo dla rodziny. Rodzina jedzie swoim gruchotem przez autostradę w Los Angeles, ostatecznie docierając do swojego nowego domu w Beverly Hills.

W Los Angeles Clampettowie spotykają pracownika banku o imieniu Tyler i planują spotkanie, aby uczcić ich przybycie. Podczas awantury babcia Clampett zostaje porwana przez Tylera i jego wspólniczkę w zbrodni Laurę w ramach planu sprzeniewierzenia bogactwa Clampettów. Rodzina odkrywa babcię zamkniętą w bankowym skarbcu.

Aby uwolnić babcię, Clampettowie przygotowują „tonik”, używając różnych dziwnych składników, w tym niedźwiedziego pazura, zacieru kukurydzianego i sierści łasicy. Tonik jest następnie używany do osłabienia drzwi skarbca.

Źle przyjęta w momencie premiery, The Beverly Hillbillies została wymieniona jako jedna z najgorszych gier wideo, jakie kiedykolwiek powstały ze względu na frustrujące łamigłówki i liczne błędy .