Producent: White Paper Games
Wydawca: Sold Out
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 2 listopada 2021
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: PC,
Ograniczenia wiekowe: 16+
Styl graficzny: grafika 3D, trzecioosobowa (TPP),
Rozygrywka: symulacja śledztwa,

Opis gry:

Przygodówka z brytyjskiego studia White Paper Games. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Windowsa. Przewidziane wersje konsolowe.

Czasami potrzeba koszmaru, aby przebudzić takie miejsce jak Dahlia View. Poprowadź dochodzenie w sprawie zaginionej dziewczynki i odkryj mroczny sekret Dahlia View w fabularnym thrillerze obserwacyjnym autorstwa twórców The Occupation oraz Ether One.

Conway: Disappearance at Dahlia View to wciągający thriller obserwacyjny, którego akcja rozgrywa się w Anglii w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Kiedy w Dahlia View dochodzi do zaginięcia ośmioletniej Charlotte May, emerytowany detektyw Robert Conway szuka prawdy kryjącej się za tym zdarzeniem, z okna swojego mieszkania obserwując sąsiadów i analizując ich zachowanie. Gdy pojawia się coraz więcej podejrzeń, Conway rozpoczyna własne śledztwo w sprawie zniknięcia Charlotte, podążając kolejnymi tropami, odkrywając nowe dowody i dopasowując elementy układanki na nieprzewidywalnej drodze do prawdy.

  • Poprowadź śledztwo w sprawie zaginionej dziewczynki, wcielając się w Roberta Conwaya, emerytowanego detektywa z Dahlia View.
  • Obserwuj poczynania mieszkańców Dahlia View, odkrywaj ślady, badaj podejrzane zachowania i zdobywaj nowe tropy.
  • Szukaj śladów w Dahlia View, rozwiązuj łamigłówki i przesłuchuj mieszkańców, aby odkrywać nowe dowody, budować profile podejrzanych i łączyć wnioski formułowane podczas śledztwa. (opis wydawcy)