Producent: Flying Cafe for Semianimals
Wydawca: Flying Cafe for Semianimals
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 24 lipca 2015
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: napisy
Platforma: Linux, PC,
Ograniczenia wiekowe: 12+
Gatunek: fantastyka naukowa,
Styl graficzny: grafika 3D, pierwszoosobowa (FPP),
Sterowanie: klawiatura,

Opis gry:

Przygodówka a ukraińskiego studia Flying Cafe for Semianimals. Zadebiutowała w wersji cyfrowej po angielsku, ukraińsku i rosyjsku na Steamie.  W dniu 14 października 2015 producent dodał polskie napisy. Przygotowana na Windowsa i Linuksa.

Akcja opowieści toczy się w niezbyt odległej przyszłości, gdy rozwój neurobiologii pobudził w społeczeństwie nadzieje na zwycięstwo nad starzeniem się i śmiercią. W 2047 naukowcy z Kolonii rozpoczęli pierwsze eksperymenty z przeniesieniem ludzkiej świadomość do sztucznej inteligencji. W ich trakcie odkryli dziwne zjawisko – sztuczne nośniki ludzkiej świadomości ulegały samozniszczeniu poprzez pogrążanie się w głębokim, irracjonalnym strachu. Mimo badań kwestia owych ataków paniki nie została wyjaśniona.

Rok 2076, Mongolia. Budzisz się w jurcie pośród bezkresnych stepów. Nie pamiętasz, jak się nazywasz ani jak długo spałeś. Kim jesteś? Kim jest ta mechaniczna dziewczyna siedząca na stole i co oznacza liczba na jej piersi? Nad okolicą góruje kopuła zaniedbanego parku rozrywki. Po co go wybudowano na tej pustyni? Co się tutaj stało? Rozejrzyj się wokół i spróbuj uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. (źródło: info wydawcy)