Producent: Spike Chunsoft Co
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 18 lutego 2016
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: PC, Linux, Mac, Android, PlayStation, iOS,
Ograniczenia wiekowe: 16+
Styl graficzny: visual novel, anime,
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Danganronpa: Trigger Happy Havoc

W grze wcielamy się w ucznia akademii „Hope Peak”. Makoto Naegi wraz z pozostałymi uczniami zostaje uwięziony w szkole przez dziwnego niedźwiadka Monokume, pozostając odciętym od świata zewnętrznego. Monokuma obiecuje wolność dla tego, kto odważy się zamordować swojego szkolnego kolegę. Jednakże po każdym z zabójstw miejsce ma sąd szkolny: jeżeli morderca zostanie wytypowany prawidłowo tylko on zostanie ukarany. W przeciwnym wypadku wszyscy poza zabójcą poniosą karę, a morderca otrzyma obiecaną wolność.

DATA WYDANIA:18 lutego 2016 r

Danganronpa 2: Goodbye Despair

Tym razem trafiamy na tropikalny kompleks wysp. Gramy jako Hajime Hinata , który wraz z szkolnymi kolegami akademii „Hope Peak” trafia na wyspę Jabberwock. Za całe zajście odpowiada tajemnicza króliczka Usami, która zorganizowała tę wycieczkę. Niestety sielską atmosferę szybko rujnuje pojawienie się Monokumy. Po raz kolejny przyjdzie nam wziąć udział w „morderczej grze” Monokumy.

Data wydania: 19 kwietnia 2016 r

Danganronpa V3: Killing Harmony

Nowa obsada złożona z 16 postaci, osadzona w „psycho-fajnym” środowisku, zostaje porwana i uwięziona w szkole. Wewnątrz niektórzy zabiją, niektórzy umrą, a niektórzy zostaną ukarani. Wyobraź sobie na nowo, czym według ciebie było szybkie i ryzykowne śledztwo, badając pokręcone morderstwa i skazując swoich nowych przyjaciół na śmierć.

DATA WYDANIA: 26 września 2017 r