Producent: neurosaur
Wydawca: neurosaur
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 1 marca 2024
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: PC,
Ograniczenia wiekowe: 7+
Styl graficzny: grafika 2D, trzecioosobowa (TPP),
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Exit: A Biodelic Adventure to klasyczna gra przygodowa od Neurosaur, której akcja rozgrywa się w świecie nadmiernej biotechnologii, gdzie epidemia dziwnego robaka niszczy ludzką rasę.

A wszystko zaczęło się od stworzenia neurotycznych implantów mózgu, które miały pomagać ludzkości. Jednak pomimo plotek, że nowa technologia zamiast dostosowywać się do swoich gospodarzy – zaczyna ich przeprogramowywać – zyskały na popularności. Tymczasem implanty zebrały informacje o ludziach, poznały ich słabości i sekrety, po czym zaatakowały! Obecnie istnieją całe miasta robali, których mieszkańcy odprawiają złowrogie obrzędy i poszukują nowych ofiar.

Kim jesteś w tej historii? Myśliwym czy ofiarą? Zbiegiem czy zbawicielem? Który scenariusz wybierzesz zależy od Ciebie: walka, dopasowanie lub ucieczka!

Twórcy zapowiedzieli możliwości w duchu Goblins 3 (jeden bohater i różni pomocnicy) oraz gier Sierry i Lucas Arts, gdzie do poznawania świata będziemy mogli wykorzystywać nie tylko klasyczne zmysły (słuch, dotyk, zapach), ale także specjalne umiejętności.