Producent: Supermassive Games
Wydawca: Sony Interactive Entertainment
Wydawca w Polsce: Sony Interactive Entertainment Europe
Data premiery: 24 października 2017
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: pełna
Platforma: PlayStation 4,
Ograniczenia wiekowe: 16+
Rozygrywka: symulacja śledztwa,
Sterowanie: kontroler,

Opis gry:

Produkcja brytyjskiego studia Supermassive Games znana pod angielskim tytułem Hidden Agenda. Zadebiutowała na PlayStation 4 w październiku 2017 na rynku amerykańskim (pudełko oraz wersja cyfrowa). Od listopada 2017 dostępna w Europie. Gra przeznaczona dla wielu graczy.

Hidden Agenda to gra z serii PlayLink na PlayStation 4, która wraz z pięciorgiem znajomych pozwala ci przeprowadzić śledztwo i namierzyć niesławnego zabójcę, znanego pod przydomkiem Traper. Podejmuj trudne wybory i decyduj o losie ludzi, których poznasz po drodze. Czy możesz zaufać osobom, siedzącym obok, na kanapie?

Użyj urządzenia mobilnego, aby prowadzić śledztwo, gromadzić dowody i otrzymywać prywatne wiadomości oraz poznać sekretne cele, które pomogą ci rozwiązać tajemnicę lub przeszkodzić rywalom.

Podejmuj trudne decyzje i wpływaj na wielokierunkową fabułę w thrillerze kryminalnym z serii PlayLink, dostępnym wyłącznie na PS4. Grę stworzyli producenci Until Dawn, studio Supermassive Games, a więc nigdy nie wiesz, kto czyha na ciebie w mrocznych zakamarkach.

Od samego początku możesz spodziewać się nieoczekiwanych zwrotów akcji – zaproś do gry maksymalnie pięcioro znajomych, z których każdy będzie miał jakiś cel do osiągnięcia. Czy będziesz dążyć do realizacji wspólnego zadania czy rywalizować z innymi? Wpływ to władza, a każdy wybór może zmienić rozwijającą się historię. Jak daleko się posuniesz, aby zrealizować własny, ukryty cel? (źródło: info producenta)