Producent: Freebird Games
Wydawca: Freebird Games
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 30 września 2021
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: napisy
Platforma: Linux, Mac, PC,
Ograniczenia wiekowe: 12+
Styl graficzny: grafika 2D, trzecioosobowa (TPP),
Sterowanie: klawiatura, myszka,

Opis gry:

Przygodówka według projektu Kana Reivesa Gao z kanadyjskiego studia Freebird Games. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Windowsa, Macintosha i Linuksa.

Zwariowana tragikomedia z kryminałem, thrillerem, morderstwami, podejrzanym kotem i pętlą czasu w tle od twórcy To the Moon i Finding Paradise.

Dr Rosalene i dr Watts pracują w osobliwym zawodzie: ofiarowują pacjentom szansę przeżycia jeszcze raz od samego początku całego życia. Ale to nie jest opowieść o nich. Prawdopodobnie.

Tym razem chodzi o Quincy’ego. Pozwólcie, że wam o nim opowiem.

Pewnego dnia Quincy został zaproszony na ekstrawaganckie przyjęcie do posiadłości leżącej w podejrzanie odosobnionej okolicy. Przyjął je zatem i pojechał, ponieważ nawet jeśli posiadłość była podejrzana i odosobniona, była też ekstrawagancka. No i było w niej przyjęcie.

Właściwie okazała się być tak ekstrawagancka, że miała nawet maszynę czasu w łazience. Quincy mógł umyć ręce i jednocześnie powrócić do przeszłości. To się nazywa oszczędność czasu!

Ale w końcu oczywiście ludzie musieli zacząć umierać, bo tacy już są ludzie. Do tego gdzieś po drodze zrobiło się trochę lovecraftowsko, nie zabrakło nawet macek. W każdym razie to około 1/3 tego, o czym gra jest tak naprawdę.

  • Historia, która sprawi, że obrzucisz ekran przekleństwami.
  • Przyjemne połączenie elementów gry przygodowej z estetyką klasycznego RPG.
  • Dialogi, które wyglądają tak źle, a jednak czyta się je tak dobrze.
  • Skoncentrowana forma bez wypełniaczy i marnowania czasu.
  • Długi kot. (opis wydawcy)