Producent: Goloso Games
Wydawca: Hitcents
Wydawca w Polsce:
Data premiery: 23 marca 2021
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: PC,
Ograniczenia wiekowe: brak
Rozygrywka: point and click,
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Przygodówka w stylu pixel art z francuskiego studia Goloso Games. Pierwotnie pomyślana jako gra epizodyczna, ostatecznie ukazała się w pełnej wersji w dystrybucji cyfrowej na Windowsa.

„Trudno jest wyrzucić z głowy wspomnienie tej sprawy… Nie mogę nawet myśleć o tym, przez co przeszedł mój stary partner, bez smaku goryczy w ustach. Myślę, że dlatego tu siedzę i popijam kolejną szklankę zimnego, mocnego mleka”.

Inspektor Waffles miał nadzieję, że to, co najgorsze, już minęło, ale zabójstwo znanego przemysłowca, człowieka podziwianego przez mieszkańców Cat Town, rodzi nowe pytania i obawy.

Jako najlepszy śledczy w CTPD, Waffles nie ma wyboru: musi przezwyciężyć bolesne wspomnienia, założyć znoszony płaszcz i przygotować się na pobrudzenie sobie łap.

Inspector Waffles to opowieść kryminalna przypominająca klasyki starej szkoły, z mnóstwem osobliwych sekretów, intryg i postaci do przesłuchania, a wszystko to opakowane w prostą, pikselową grafikę. Czy będziesz w stanie wywąchać każdą wskazówkę i złapać mordercę?

  • Genialny detektyw w świecie antropomorficznych zwierząt.
  • Piękna, jazzowa ścieżka dźwiękowa.
  • Oszałamiający czarny humor i kalambury o psach i kotach. (opis wydawcy)