Producent: Tequila Works
Wydawca: Game Trust
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 10 października 2017
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: PC, PlayStation, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 16+
Gatunek: detektywistyczna,
Styl graficzny: grafika 3D, pierwszoosobowa (FPP),
Rozygrywka: symulacja śledztwa,
Sterowanie: klawiatura,

Opis gry:

Interaktywny film z madryckiego studia Tequila Works. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na PlayStation 4 i Windowsa (ze wsparciem dla Oculus Rift). 0D 2018 dostępna na Xbox One.

The Invisible Hours to zawiły kryminał osadzony w rzeczywistości wirtualnej, w którym gracze swobodnie eksplorują przeplatające się historie w ogromnej posiadłości.

Grupa nieznajomych otrzymuje tajemnicze zaproszenie od enigmatycznego wynalazcy Nikoli Tesli, który oferuje każdemu z nich szansę odkupienia swych najmroczniejszych grzechów. Po przyjeździe ostatniego gościa w odizolowanej posiadłości odkryte zostaje ciało Tesli. Padł ofiarą morderstwa! Zhańbiony szwedzki detektyw Gustaf Gustav poprzysięga wskazać zabójcę spośród pozostałych gości: niewidomego lokaja, skazanego mordercy, najsłynniejszej na świecie aktorki, byłego asystenta Tesli, syna zamożnego magnata kolejowego oraz rywala ofiary, Thomasa Edisona. Jednak żadna z tych osób nie jest taka, jaką się wydaje.

Gracz jest niewidzialny – może swobodnie śledzić i obserwować każdą z postaci lub szukać w posiadłości ukrytych wskazówek. (źródło: info producenta)