Producent: Bluebox Interactive
Wydawca: United Independent Entertainment
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 30 września 2015
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: Linux, Mac, PC,
Ograniczenia wiekowe: 12+
Gatunek: detektywistyczna,
Styl graficzny: grafika 3D, trzecioosobowa (TPP),
Rozygrywka: point and click,
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Klasyczna przygodówka z niemieckiego Bluebox Interactive, wcześniej znanego jako Ed Venture Studios. Zadebiutowała w wersji cyfrowej (Windows, Mac OS X, Linux) na Steamie. Na DVD ukazała się 16 października 2015 w Niemczech.

Akcja gry toczy się w latach pięćdziesiątych w małym, amerykańskim miasteczku Barnett Springs. Jej bohaterem jest tytułowy Jerry McPartlin, dobiegający trzydziestki muzyk, który nie może ułożyć sobie życia. Nie ma rodziny: jego rodzice przepadli gdzieś wiele lat temu, a związek z miejscową dziewczyną nie rokuje wielkich nadziei. Na zrobienie kariery rockandrollowca nie ma szans, bo lokalna wytwórnia płytowa promuje Jimmy’ego Lasha, jego przyjaciela z dzieciństwa. W tej sytuacji Jerry decyduje się na wyjazd, jednak tajemniczy list i dziwna wizja zawracają go z drogi.

Odkryj złowieszczą tajemnicę Barnett Springs, pomóż Jerry’emu rozwiązać serię tajemniczych morderstw. Uprzedź błędne wnioski FBI i udowodnij, że rock’n’roll nie jest diabelską muzyką. Napraw relacje Jerry’ego z Luną i spraw, by stał się lepszy od Jimmy’ego Lasha.

Cechy gry:

  • detektywistyczna historia osadzona w Ameryce lat pięćdziesiątych
  • odniesienia fabularne do klasycznych filmów i seriali
  • humor
  • oryginalna ścieżka dźwiękowa