Producent: AuraLab
Wydawca: Other Kind Games
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 19 października 2016
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: interfejs
Platforma: Android, iOS, Mac, Nintendo, PC, PlayStation, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: brak
Gatunek: fantastyka, komedia,
Styl graficzny: grafika 2D, trzecioosobowa (TPP),
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Psychodeliczna, pozbawiona słów przygodówka z moskiewskiego studia AuraLab. Zadebiutowała w wersji cyfrowej na Windowsa i Mac OS X. Od 24 maja 2017 dostępna na Androida, od 24 września 2017 na iPada oraz iPhone, a od 14 maja 2021 na Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Oryginalna gra przygodowa opowiadająca o miłości dwóch pięknych dusz. Ukochana bohatera zostaje porwana przez złe duchy. Jedynym sposobem jej odzyskania jest przybranie postaci smoka i walka ze złem. Jednakowoż coś idzie nie tak. Dusza Pipa, bo tak ma na imię bohater, wciela się w czerwia. Pip będzie musiał pokonać wiele trudności i rozwiązać rozgrzewające mózg łamigłówki, by wreszcie uratować swoją miłość. Wybierając pomiędzy dobrem a złem, pozna prawa Karmy, które dynamicznie kreują fabułę gry.

  • Badaj surrealistyczny świat wraz z Pipem.
  • Wykorzystaj Astralny Wzork – umiejętność zaglądania do świata duchów, gdzie znajdują się aluzje ułatwiające rozwiązanie zagadek.
  • Poznaj zasady Karmy poprzez własne wybory i działania. Każde złe posunięcie psuje karmę Pipa i zmienia jego wygląd zewnętrzny. Dobre uczynki oczyszczają karmę. Spotykane postaci rozmaicie reagują na karmę Pipa, otwierając alternatywne gałęzie fabuły.
  • Delektuj się ręcznie rysowanymi i animowanymi interakcjami Pipa z jego dziwnym otoczeniem. Cały świat gry zawiera unikatowe animacje dla każdej interakcji.
  • Ciesz się magiczną, zdobywającą nagrody muzyką i dźwiękami zespołu Zmeiraduga. (źródło: info producenta)