Producent: Darkling Room
Wydawca: Iceberg Interactive
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 29 października 2015
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: PC,
Ograniczenia wiekowe: brak
Gatunek: horror,
Styl graficzny: grafika 3D, trzecioosobowa (TPP),
Rozygrywka: point and click,
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Druga po The Last Crown: The Halloween Haunting z halloweenowych niespodzianek Jonathana Boakesa, przeznaczonych dla graczy oczekujących na sequel The Lost CrownGra zadebiutowała na Windowsa w angielskiej wersji cyfrowej na Steamie.

Midnight Horror to samodzielna opowieść o duchach, stworzona z myślą o świętowaniu Halloween, ale również prolog do The Last Crown: Blackenrock.

Halloween to czas, kiedy zaciera się granica między naszym światem a światem nadnaturalnym. Nigel Danvers, łowca duchów, wie wszystko o istotach, które mieszkają w ciemności. Widział wystarczająco wiele, by przekonać się, że mroczne siły to nie wymysł. Odkurza więc swoje stare gadżety i bierze się do pracy. Coś nawiedza pokoje nad portowym pubem The BearKto lub co kryje się w mrocznych zakątkach starej gospody? Co to za nadprzyrodzona obecność na końcu Harbour Wall? Nigel ma jedną noc, by odpowiedzieć na te pytania, Musi zdążyć, zanim oba światy znów odzieli granica, zanim minie Halloween.

Sprawdź swoje umiejętności detektywistyczne i odkryj tajemnice zjawisk paranormalnych. Wykorzystaj szereg gadżetów, aby zobaczyć i usłyszeć świat duchów. Wejdź w interakcje z mieszkańcami Saxton. Zasmakuj życia czarownic – spróbuj czarnej magii. Dokumentuj zdarzenia paranormalne, by zdobywać wskazówki. Ćwicz się w psychometrii pod okiem Nanny Noah, współczesnej guślarki. (info wydawcy)