Producent: Punk Notion
Wydawca: Hydra Games
Wydawca w Polsce: Hydra Games
Data premiery: 5 listopada 2020
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: napisy
Platforma: PC,
Ograniczenia wiekowe: 12+
Styl graficzny: grafika 3D, (FPP/TPP),

Opis gry:

Gra przygodowa z katowickiego studia Punk Motion, twórców Weakless. Zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Windowsa. Przewidziana wersja na Xbox One.

Unikalne doświadczenie – The Last Show of Mr. Chardish jest podróżą poprzez różnorodne światy, stworzone przez genialny umysł odnoszącego sukcesy reżysera, Roberta Chardisha. Wciel się w Ellę, Aktorkę, i w trakcie zwiedzania starego teatru spróbuj odkryć sekrety ukryte w niezwykłych, magicznych przedstawieniach, zrealizowanych dzięki niesamowitej wyobraźni Chardisha.

Nostalgiczna podróż w przeszłość – W młodości Aktorka i Reżyser mieli głowy pełne marzeń i ambicji. Lata później, Aktorka powraca na deski swojego teatru, by raz jeszcze stać się odtwórczynią roli, widownią i muzą. Spektakle, listy, wywiady radiowe – wszystkie są pełne treści, ale czy Aktorka odnajdzie to, czego szuka? Przyjmij zaproszenie na ostatnie przedstawienie sławnego artysty, rozmyślającego o kluczowych momentach swojej drogi twórczej i twojej roli w jego życiu.

Różnorodność stylów i rozgrywki – Wraz z każdym spektaklem wkraczasz w nową, niesamowitą scenografię, w całości wykreowaną w VR. Każde przedstawienie wykorzystuje inne mechaniki, by opowiedzieć historię innych bohaterów. Od robota wymykającego się z fabryki, po małego, zarozumiałego muszkietera – każda rola, w którą się wcielasz, niesie z sobą unikalny przekaz. Każda z ról staje się łącznikiem z emocjami Reżysera.

Grafika stworzona dzięki innowacyjnej technologii VR – By rozróżnić spektakle od świata rzeczywistego i podkreślić ich artystyczną naturę, zdecydowaliśmy się sięgnąć po nowe, kreatywne techniki. Przedstawienia są w pełni namalowane z wykorzystaniem technologii wirtualnej rzeczywistości: porzucenie tradycyjnego modelowania 3D na rzecz malarskich pociągnięć pędzla zapewniło nam wolność ekspresji przy kształtowaniu artystycznej wizji Reżysera.

W The Last Show of Mr. Chardish odnajdziesz:

  • Tajemniczą, pełną emocji opowieść o relacji dwójki artystów tworzących teatr na brytyjskiej wsi.
  • Spektakle o przeróżnych mechanikach rozgrywki, opowiadające samodzielne historie.
  • Unikalny styl graficzny stworzony dzięki technologii VR. (opis producenta)

Cechy gry:

  • fabuła opowiadająca historię dwójki bohaterów, odkrywana w miarę postępów gry
  • grafika 3D tworzona przy użyciu technologii wirtualnej rzeczywistości (gracz nie musi posiadać gogli VR)
  • wiele zróżnicowanych poziomów do rozegrania