Producent: CrazyBunch
Wydawca: Assemble Entertainment
Wydawca w Polsce:
Data premiery: 7 listopada 2018
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: napisy
Platforma: Mac, Nintendo, PC, PlayStation, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 18+
Gatunek: erotyczna, komedia,
Styl graficzny: grafika 2D, trzecioosobowa (TPP),
Rozygrywka: point and click,
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Klasyczna przygodówka z niemieckiego studia CrazyBunch, nawiązująca do serii gier z Larrym Lafferem produkowanych przez Sierrę. Gra zadebiutowała na Windowsa i Mac OS X w dystrybucji cyfrowej oraz limitowanej wersji pudełkowej. Od 13 czerwca 2019 dostępna na PlayStation 4 i Nintendo Switch, a od 14 września 2020 na Xbox One.

Uwaga, panienki! Nadchodzę! Moja nowa przygoda zabiera mnie – mniejsza o detale, szczegóły i drobnostki – z końcówki lat 80. prosto w rok 2018. No i raju, ale się ten świat pozmieniał! Chociaż moje staromodne postrzeganie wszystkiego, z kobietami włącznie, zderza się z nowoczesną rzeczywistością potężniej, niż zderzają się ze sobą piersi hojnie wyposażonej blondyny biegnącej plażą, jestem zwarty i gotowy, by wyrwać całe to XXI stulecie!

W tej klikanej przygodówce, którą mogę uznać za typową dla gatunku, wspólnie przeżywamy moje zupełne zauroczenie Faith, czyli ostro nagrzaną asystentką szefa znanej na całym świecie firmy z branży technologicznej. Ponieważ w tych czasach nawet randkowanie przyjęło cyfrową formę, po pierwsze muszę popracować nad wynikiem na Bimberze, czyli będącej totalnie na fali, w-dwustu-procentach-niezbędnej aplikacji, która pozwala spotykać kobiety, zaspokajać ich potrzeby i otrzymywać za to punkty podrywu na sieciowym profilu. A kiedy tylko znajdę wolną chwilę, mogę rzucić okiem na kilka nowych fotek w bikini na Instachłamie – 2018 rok czesze makówkę!

  • Poznawaj tworzony z miłością, nieliniowy świat gry umiejscowiony w 2018 roku i jego ponad 30 ręcznie rysowanych lokacji.
  • Używaj Bimbera, czyli wbudowanej w grę aplikacji, wraz z jego innowacyjnym mechanizmem randkowania, by poprawiać swój wynik i ostatecznie utorować sobie drogę do Faith, kobiety twoich marzeń.
  • Rozwiązuj zagadki dla koneserów klasyki i wchodź w interakcje z ponad 30 ręcznie rysowanymi postaciami. (źródło: opis wydawcy)