Producent: Movie Games Lunarium
Wydawca: Movie Games, PlayWay
Wydawca w Polsce: Movie Games, PlayWay
Data premiery: 11 marca 2021
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: napisy
Platforma: PC,
Ograniczenia wiekowe: 18+
Styl graficzny: grafika 3D, pierwszoosobowa (FPP),
Sterowanie: klawiatura, myszka,

Opis gry:

Druga z cyklu przygodowych gier erotycznych z polskiego studia Movie Games Lunarium. Zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Windowsa (Steam).

Lust from Beyond to horror psychologiczny z elementami erotyki i okultyzmu. Tworzące tytuł studio Movie Games Lunarium to twórcy Lust for Darkness – gry, która udowodniła, że połączenie świata erotyki z horrorem jest możliwe. Teraz, dzięki doświadczeniu zdobytemu przy poprzedniej produkcji, Movie Games Lunarium powraca z grą Lust from Beyond, otwierając przed graczami realistyczny świat pełen pożądania, fascynacji i strachu.

Antykwariusz Victor Holloway nękany jest wizjami złowieszczej krainy pełnej rozkoszy i bólu. Aby poznać jej sekret, dołącza do Kultu Ekstazy, którego członkowie wydają się znać odpowiedzi na dręczące go pytania.

Victor poznaje życie sekty od wewnątrz, zatracając się w jej bluźnierczych i seksualnych tradycjach. Przyjemności naszego świata jednak szybko przestają wystarczać. Kultyści, podążając za wizjami Victora, podejmują próbę dostania się do Lusst’ghaa – Krainy Rozkoszy znajdującej się poza granicami naszej rzeczywistości. (opis wydawcy)

Cechy gry:

  • realistyczna grafika 3D inspirowana dziełami Beksińskiego i Gigera
  • mroczna fabuła wzorowana na twórczości Lovecrafta; treści erotyczne
  • eksploracja, nieliczne zagadki inwentarzowe i logiczne, rozmowy z postaciami pobocznymi
  • konieczność unikania przeciwników; możliwa walka