Producent: PhobiaGamesNet
Wydawca: PhobiaGamesNet
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 1 kwietnia 2010
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: PC,
Ograniczenia wiekowe: brak
Styl graficzny: Grafika 2D, Trzecioosobowa (TPP),
Rozygrywka: Point and click,
Sterowanie: Myszka,

Opis gry:

Epizodyczna przygodówka z rosyjskiego studia PhobiaGamesNet. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej (Windows) pierwszym aktem zatytułowanym Not by meat alone.

Rok 2048, miasto Edgenerium – drogi powietrzne, transport lewitujący z automatycznym sterowaniem, komunikacja bezprzewodowa, jedzenie dostarczane bezpośrednio do lodówki. Oto przyszłość – radosna i beztroska!

Poznaj Jacka! To szczęśliwy posiadacz nowego, błyszczącego, przyjaznego dla środowiska motocykla o nazwie Morkotron 3000! Maszyna jest nawet wyposażona w funkcję ręcznego sterowania, a Jack aż się pali, aby przetestować ją na opuszczonej autostradzie w starej dzielnicy Edgenerium! Jack zna ją z czasów dzieciństwa i źle wspomina. Nienawistna, zacofana dzielnica z tymi wszystkimi sąsiadami… Brrrr! Czy jest szansa, że ​​kiedykolwiek stamtąd się wydostanie?

Poznaj gadającego kota WhyNot! Kiedyś cieszył się spokojnym życiem na Tau Sati (Kitty), będąc profesjonalnym graczem. Był także mistrzem metody dwułapkowej na jednorękim bandycie, a swoją drogą zarobił sporo mimicoinów, a teraz… Teraz jest sam w obcym świecie z nieznanymi roślinami rosnącymi wszędzie… I ani jednej kuwety na około! A gdzie jest jedzenie?

Na razie bohaterowie nie mają pojęcia o swoim istnieniu ani o tym, co dzieje się w Edgenerium. Ale to się zmieni. (opis wydawcy)