Producent: Forever Entertainment
Wydawca: Forever Entertainment
Wydawca w Polsce: Forever Entertainment
Data premiery: 31 marca 2021
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: napisy
Platforma: PC,
Ograniczenia wiekowe: 16+
Styl graficzny: grafika 3D, pierwszoosobowa (FPP),
Sterowanie: klawiatura, myszka,

Opis gry:

Przygodówka logiczna z polskiego studia Forever Entertainment. Gra zadebiutowała na Steamie 31 marca 2021 w formie wczesnego dostępu (Windows). Przewidziana wersja na Nintendo.

The Mansion, ponure, ale i fascynujące gmaszysko, przed którym stoisz, nie istnieje. Istniało może kiedyś. Ale kiedy? Czy na pewno i czy aby dokładnie takie? Może po prostu jest podobne do rzeczywiście istniejącego, a może zostało tylko złożone, niczym z klocków, ze skrawków wspomnień realnych, ale i tych wykreowanych w książkach, filmach, czy na starych podrysowanych pocztówkach?

To przed nami, choć wygląda solidnie, pobudowane jest niczym z cegieł, z koszmarnych wspomnień udręczonego chłopca. A stoi w samym sercu jego sennego koszmaru.

Pewnego deszczowego dnia, zimnego jak stare kości, których nie ogrzeje już żadna pierzyna, do drzwi gabinetu lekarskiego twojej małomiasteczkowej praktyki ktoś słabo zadudnił. To ostatkiem sił dobijał się do ciebie obcy, chudy młodzieniec o przedwcześnie postarzałej cierpieniem twarzy. Padł on bez sił przed tobą, mamrocząc coś niezrozumiale. Zaniosłeś go na kozetkę, okryłeś i zbliżyłeś się do jego twarzy, aby go zbadać. Wtedy zajrzałeś mu w oczy niczym w bezdenne studnie i poczułeś, że lecisz gdzieś w dół, prosto w sen w głębi jego głowy.

Teraz stoisz przed The Mansion i wiesz, że nie wyjdziesz stąd, nim nie zmierzysz się z lękami i bolesnymi wspomnieniami tego chłopca. A potwory z jego snów wydają się ci być jak najbardziej realne i zdolne wyrządzić ci zupełnie prawdziwą krzywdę.

Zapraszamy do naszego koszmaru! (opis wydawcy)