Producent: Krillbite Studio
Wydawca: Raw Fury
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 1 listopada 2019
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: napisy
Platforma: iOS, Linux, Mac, Nintendo, PC, PlayStation, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 12+
Styl graficzny: grafika 3D, pierwszoosobowa (FPP),
Rozygrywka: symulator przetrwania,
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Przygodówka z norweskiego Krillbite Studio, która zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Apple iOS. Jej wersja na Windowsa, Mac OS X oraz Linuksa pojawiła się 5 grudnia 2019. Od 23 stycznia 2020 dostępna na Nintendo Switch i Xbox One, a od 11 lutego 2020 na PlayStation 4.

Wiedziesz monotonne życie pełne powtarzalnych czynności, w szarym i przeludnionym mieście. Nieustannie dostajesz bezsensowne powiadomienia na telefon i snujesz się w bezimiennym tłumie, idąc do pracy w megakorporacji, w której czeka cię kolejny żmudny dzień z nadgodzinami. Twoje życie nie ma sensu, jednak pewnego dnia wszystko się zmienia – w drodze do pracy zaczynają ci się przydarzać dziwne rzeczy.

Mosaic to mroczna, surrealistyczna, klimatyczna gra przygodowa o samotności w mieście i wszechogarniającej obawie przed staniem się trybikiem w olbrzymiej, niezrozumiałej machinie.

Mosaic to gra o przerażająco samotnym dorosłym życiu stworzona przez Krillbite Studio – twórców gry Among the Sleep obrazującej lęki dzieciństwa. (opis wydawcy)