Producent: Blazing Griffin
Wydawca: Blazing Griffin, Microids
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 24 września 2019
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: iOS, PC, PlayStation, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 12+
Styl graficzny: grafika 3D, trzecioosobowa (TPP),
Sterowanie: klawiatura, pad,

Opis gry:

Przygodówka ze studia Blazing Griffin ze Szkocji. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej w 2019 na iPada, iPhone, Macintosha i tvOS. Od 25 sierpnia 2021 dostępna na Windowsa, PlayStation 4 i Xbox One i Series.

Dołącz do District Crime Agency w tym nowoczesnym thrillerze noir w rzucie izometrycznym. Przeanalizuj miejsca zbrodni przedstawione w formie slajdów, w inteligentny sposób zbieraj dowody, rozróżniaj dobro od zła i przedstawiaj swoje hipotezy.

Zabójstwa, zaginięcia, spiski wszelkiego rodzaju… Witamy w District Crime Agency (DCA).

Pierwszego dnia w District Crime Agency nowo zatrudniona Cassandra Clarke tworzy ekipę śledczą z gburowatym i rozczarowanym życiem Natem Hustonem. Oboje mają zbadać zabójstwo znanego polityka, które wydaje się być pechowo zakończonym włamaniem. Jednak prowadzone dochodzenie wiąże sprawę z serią przestępstw, a śledztwo wykracza poza spodziewane granice.

Przeglądaj pełne szczegółów miejsca zbrodni, przedstawione w rzucie izometrycznym. Wykorzystuj różne ustawienia kamery, aby odkryć nowe wskazówki. Przesłuchuj podejrzanych na miejscu i wychwytuj sprzeczności, aby ich zdemaskować. Czy potrafisz odróżnić fałszywe tropy od prawdziwych wskazówek?

Zbieraj dowody w miejscach zbrodni, podczas przesłuchań podejrzanych oraz na podstawie wyników badań kryminalistycznych. Od Ciebie zależy odpowiednie przygotowanie swojego miejsca pracy. Nie przegap żadnego elementu śledztwa i znajdź prawdziwego winowajcę, miejsce i motyw przestępstwa.

Odkryj bogatą i wciągającą historię inspirowaną filmami noir, która zdobyła nagrodę BAFTA. (opis wydawcy)