Producent: Storm in a Teacup
Wydawca: SOEDESCO
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 15 maja 2015
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: napisy
Platforma: PC, PlayStation, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 7+
Styl graficzny: grafika 3D, pierwszoosobowa (FPP),
Rozygrywka: opowiadanie wizualne,
Sterowanie: klawiatura, pad,

Opis gry:

Połączenie visual novel i zagadek z włoskiego studia Storm in a Teacup. Gra zadebiutowała 15 maja 2015 na konsolę Xbox One,  29 kwietnia 2016 na Windowsa (ta wersja dostępna na Steamie), a 24 czerwca 2016 na PlayStation 4. Dostępna w wersji pudełkowej.

N.E.R.O.: Nothing Ever Remains Obscure to niezwykła podróż po przepięknym świecie, w którym kluczem do rozwikłania wszystkich tajemnic jest pewne dziecko, a noc nie jest tak przerażająca, jak się zdaje.

Poznaj niesamowitą historię tej oryginalnej gry z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, niebanalnymi zagadkami i intuicyjnym sterowaniem, w której otoczenie jest silnie związane z bohaterami i ich przeszłością. Świat N.E.R.O. jest magiczny i zróżnicowany, a jego eksploracja stanowi nieustanne wyzwanie.

N.E.R.O. pozwala graczom przeżywać emocje rzadko spotykane w grach wideo, łącząc w sobie elementy powieści wizualnej z zagadkami.

Daj się porwać magicznej przygodzie w nieznanym świecie, wcielając się w rolę dziecka, któremu towarzyszy odziana w czarne szaty postać. Rozwikłaj zagadkę tragicznej historii, wybierając się w podróż.

  • Prosta rozgrywka i łatwe sterowanie w niepospolitym, klimatycznym otoczeniu pełnym zagadek.
  • Wyjątkowa, przywodząca na myśl marzenia senne grafika, tekstury w wysokiej rozdzielczości i niezwykle skomplikowane cieniowanie – wszystko to zapewnia najwyższą jakość obrazu.
  • Tajemnica – nic nie jest takie, jakie się wydaje. Będziesz w stanie poznać całą historię, tylko rozwiązując wszystkie zagadki i odkrywając świat.
  • Urzekająca ścieżka dźwiękowa idealnie pasuje do tego, co widać na ekranie. Rozgrywkę wzbogaca narrator, głębokim głosem komentujący losy bohaterów.
  • Fabuła jest złożona i pełna tajemnic. Zachęcamy graczy, by dyskutowali o przesłaniu gry i dzielili się doświadczeniami oraz zrzutami ekranu w sieciach społecznościowych. (źródło: info wydawcy)