Producent: Indiesruption
Wydawca: Blowfish Studios
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 4 grudnia 2020
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: Nintendo, PC, PlayStation, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 16+
Sterowanie: klawiatura,

Opis gry:

Przygodówka w stylu pixel art ze studia Indiesruption z Argentyny. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Windowsa, Nintendo Switch, PS4 oraz Xbox One.

Październik 1944 roku. W Sundäe, pewnym norweskim miasteczku, dzieje się coś dziwnego… Na niebie wisi pociemniały księżyc, wywołując niepewność wśród mieszkańców.

Gdy na świecie szaleje wojna, do Sundäe przybywa Okkulte-SS – tajny oddział III Rzeszy. Naziści chcą uwolnić starożytną klątwę i za pomocą potężnej magii odwrócić losy światowego konfliktu. Położyć temu kres mogą tylko sparaliżowany profesor okultyzmu i jego wierny asystent.

Alexei Krakovitz, całkowicie sparaliżowany profesor nauk okultystycznych, i Akiro Kagasawa, jego wierny asystent, zostają wysłani do Sundäe z tajną misją. Muszą rozwiązać zagadkę tego miejsca i wyrwać świat ze szponów nazistów.

Oryginalna historia z absurdalnym, czarnym humorem, pełna ekscentrycznych postaci, diabelskich wynalazków, zagadek, okultyzmu, gadających trupów, czarownic, robaków i nazistów. Jest tu także tajemnicza impreza i starożytna klątwa. Naprawdę oryginalna historia (99,999999% gwarancji) i tak szalona, że zwariujesz na jej punkcie! (opis wydawcy)