Producent: PolyAmorous
Wydawca: All in! Games
Wydawca w Polsce: All in! Games
Data premiery: 24 marca 2021
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: napisy
Platforma: PC, PlayStation, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 16+
Styl graficzny: grafika 3D, pierwszoosobowa (FPP),
Rozygrywka: narracyjna,

Opis gry:

Eksploracyjna przygodówka z warszawskiego studia PolyAmorous. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Windowsa, PlayStation 4 i Xbox One.

Wojna światowa nigdy się nie skończyła

Wojna trwała kolejne 20 lat, by w końcu doprowadzić do zniszczenia znacznej części Europy w ataku atomowym przeprowadzonym przez nazistów. Zbombardowane tereny, na których utrzymuje się śmiercionośne promieniowanie, pozostają niezbadane.

Ostatnia historia na ziemi

Wciel się w Szymona, 12-letniego chłopca, który przemierzając radioaktywne pustkowia, odkrywa ogromną podziemną strukturę zbudowaną przez nazistów. Czy znajdzie tam tajemniczego mężczyznę ze zdjęcia, które pozostawiła mu jego umierająca matka?

Opuszczony bunkier

Odkryj opuszczony retro-futurystyczny bunkier, gdzie zaawansowana technologia miesza się ze światem słowiańskich mitów. Poznaj historię polskich rebeliantów i dowiedz się, jaki los ich spotkał.

Odszukaj Ewę

Tajemnicza dziewczyna imieniem Ewa kontaktuje się z Szymonem, korzystając z technologii bunkra. Być może wie, kim jest tajemniczy mężczyzna ze zdjęcia? Czy bohaterowi uda się ją odnaleźć? (opis wydawcy)