Producent: Shedworks
Wydawca: Raw Fury
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 23 września 2021
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: PC, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 3+
Styl graficzny: grafika 3D, trzecioosobowa (TPP),

Opis gry:

Połączenie gry zręcznościowo-platformowej z przygodówką z brytyjskiego studia Shedworks. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Windowsa oraz konsole Xbox One i Series.

Pomóż Sable przejść życiowy sprawdzian, wybierz się w niezwykłą podróż i poszybuj z nią nad ogromnymi pustyniami, podziwiając zapierające dech w piersi krajobrazy przyozdobione fragmentami statków kosmicznych i starożytnych budowli.

Odkrywaj pustynię na latającym motocyklu, wspinaj się po olbrzymich ruinach, spotykając innych nomadów i odkrywając prastare tajemnice, aby ostatecznie dowiedzieć się, kim jest i dlaczego ukrywa się za maską.

Poznaj niezwykły świat Sable, okrywając go we własnym tempie, podziwiając niesamowity styl graficzny gry i wsłuchując się w nastrojową ścieżkę dźwiękową, skomponowaną przez zespół Japanese Breakfast. Nie bój się zacząć – w świecie gry jest mnóstwo do odkrycia.

  • Odkryj świat pełen tajemnic i szczątków dawnych cywilizacji.
  • Wspinaj się, skacz, ślizgaj się i szybuj – korzystaj ze wszystkiego, aby odkryć każdy zakątek świata gry.
  • Personalizuj swój latający motocykl, korzystając ze znalezionych lub zdobytych części.Pomagaj napotkanym po drodze klanom i nomadom.
  • Zatrać się w odkrywaniu i zbieraj maski, stroje oraz inne przedmioty, aby pokazać wszystkim wokół, kim naprawdę jesteś…
  • Rozwiązuj łamigłówki, aby zdobywać nagrody i wykuj własny szlak w surowej, bezlitosnej krainie. (opis wydawcy)