Producent: HappyGiant
Wydawca: Big Sugar
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 8 lipca 2021
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: PlayStation 4, PC, Oculus Quest,
Ograniczenia wiekowe: 3+
Styl graficzny: grafika 3D, trzecioosobowa (TPP),
Rozygrywka: point and click,
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Kolejna odsłona Sama i Maxa z amerykańskiego studia HappyGiant. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na urządzenie Oculus Quest. Od 10 września 2021 wersja VR dostępna na Steamie.

Sam to pies w kapeluszu. Max to coś w rodzaju niezwykle ruchliwego królika, który gardzi ubiorem. Razem tworzą Freelance Police, formację słynnych, międzygalaktycznych agentów, którzy zwykli wymierzać sprawiedliwość szybko i bez namysłu.

Jednak nawet multimedialni pogromcy zła, tacy jak Sam i Max, czasem potrzebują pomocy, więc tym razem mają do dyspozycji niepojętą moc rzeczywistości wirtualnej. Gracz otrzyma zaproszenie do ich zwariowanego świata, by spędzić dzień na zaciekłym mordowaniu potworów, pokonywaniu torów przeszkód, odpowiedzialnym użytkowaniu broni palnej oraz, rzecz jasna, ratowaniu tego pokręconego świata.

  • Wytrzymaj krzepkie ciosy humoru wymierzane przez uwielbianych na całym świecie bohaterów – Sama i Maxa. Tym razem w oszałamiającej rzeczywistości wirtualnej!
  • Zostań najlepszym wśród takich sobie, pokonując zdumiewający wachlarz wyzwań szkoleniowych w Akademii Freelance Police i wysłuchując przy tym połajanek oraz pochwał wygłaszanych przez psa i niby-królika.
  • Odkrywaj straszliwe i jakże istotne ze społecznego punktu widzenia tajemnice, czające się za, pod i wewnątrz butwiejącego parku rozrywki Cap’n Aquabear’s!
  • Złowrogich naukowców i demonicznych intruzów zostaw sobie na deser… z posypką! Przeżycie tak realne, że niemal czujesz oddech Sama na swoim karku!
  • W skład zespołu twórców The This Time It’s Virtual! wchodzą: twórca postaci Sama i Maxa Steve Purcell, wychowanek LucasArts Peter Chan (grafiki koncepcyjne), Mike Stemmle (autor tekstów / projektant), Mike Levine (dyrektor artystyczny) oraz Julian Kwasneski i Jared Emerson-Johnson z firmy Bay Area Sound, którzy pracowali nad niniejszą serią gier Telltale. Samowi i Maxowi głosów użyczyli David Nowlin i Dave Boat. (opis wydawcy)

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • gogle Oculus Quest