Producent: The Game Species
Wydawca: Ravenscourt
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 11 grudnia 2015
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: Android, iOS, Linux, Mac, PC,
Ograniczenia wiekowe: 12+
Gatunek: szpiegowska, thriller,
Styl graficzny: grafika 3D, trzecioosobowa (TPP),
Rozygrywka: point and click,
Sterowanie: klawiatura, myszka, kontroler,

Opis gry:

Przygodówka wyprodukowana przez międzynarodowe studio The Game Species. Zadebiutowała w wersji Windows, Mac OS X oraz Linux na Steamie. Dostępna również na Androida i Apple iOS.

W roku 2000 roku rosyjska Flota Północna straciła na Morzu Barentsa K-141 – okręt podwodny o napędzie atomowym klasy Oscar-II. Nikt z załogi nie przeżył. Wraz z bohaterką Undercover Missions: Operation Kursk K-141 przenieś się na pokład Kurska na kilka miesięcy przed tragicznym wypadkiem. Rozwiąż mroczną tajemnicę jego zatonięcia.

Agentka FSB Milena Beliajewa prowadzi dochodzenie w sprawie domniemanej organizacji przestępczej na Kursku. Tajemnicze zniknięcie jej współpracownika staje się początkiem coraz dziwniejszych, śmiertelnych wypadków. Milena szuka odpowiedzi w Murmańsku, wśród załogi gigantycznego Kurska. Kto prowadzi podwójną grę? Czy prawie studwudziestoosobowa załoga okrętu jest w niebezpieczeństwie? Czy istnieje tajna organizacja, która sprzedaje informacje o rosyjskich systemach uzbrojenia, a tym samym stanowi zagrożenie dla stabilności międzynarodowej? (źródło: info wydawcy)