Producent: Stand Off Software
Wydawca: Stand Off Software
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 25 maja 2018
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: Linux, PC,
Ograniczenia wiekowe: 12+
Gatunek: fantastyka, komedia,
Rozygrywka: point and click,
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Przygodówka z amerykańskiego studia Stand Off Software, zaprojektowana jako pierwsza z serii sześciu gier inspirowanych absurdalnymi komediami Monty Pythona i Firesign Theatre. Zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Windowsa i Linuksa.

Umiera król Haldrin. Ten, kto przyprowadzi na zamek jednorożca, zostanie ukoronowany na następnego króla Artovii. Tylko jedna osoba może tego dokonać. A tą osobą jest… Cóż, kto to wie? Nikomu się jeszcze to nie udało, ale należy założyć, że kiedyś misja zostanie wypełniona.

Zagraj w Unicorn Dungeon i śledź przygody sir Typhila z Creulor, jednego z wielu rycerzy, którzy podjęli wyzwanie. Artovia to trochę bzdurne miejsce, z włóczącymi się hordami goblinów i trolli, zbyt spitych piwem, by mordować, ale to zadanie nie będzie łatwe. Znalezienie jednorożca nie jest misją dla słabych. Wymaga wytrwałości i determinacji, właściwych niewielu śmiertelnikom.

Przekonaj majestatycznego jednorożca, by poszedł za Tobą na zamek! Uratuj księżniczkę ze szponów plugawych goblinów! (Chyba jest księżniczką? W każdym razie została uwięziona, więc obowiązkiem szlachetnego rycerza jest ją uratować). Pokonaj przerażające bestie głęboko w najciemniejszych zakamarkach lochów! Dokończ misję sir Typhil i zostań następnym królem Artovii! (źródło: opis producenta)