Producent: SadSquare Studio
Wydawca: SadSquare Studio
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 30 października 2020
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: napisy
Platforma: PC, PlayStation, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 16+
Styl graficzny: grafika 3D, pierwszoosobowa (FPP),
Rozygrywka: opowiadanie wizualne,
Sterowanie: klawiatura, myszka, kontroler,

Opis gry:

 

Akcja gra toczy się w wielkim domu, w którym rozegrały się straszliwe wydarzenia. Przemierzaj ponure korytarze, badaj wypełnione martwą ciszą pokoje i zagub się w labiryntach bez końca. Wypełń swoje myśli wspomnieniami nieżyjących już rodzin, które niegdyś mieszkały w tym domu. To spaczone otoczenie, w którym jesteś jedyną żyjącą istotą, przeniesie cię w miejsca, które budzą grozę samym wyobrażeniem.

Dom jest zbrukany potworną przeszłością. Całe rodziny były tu brutalnie mordowane przez najbliższych, ludzie tracili zmysły, wielu popełniło samobójstwa. Każdy pokój ma własną historię, nakreśloną na niewidzialnym płótnie. Jako kierowana przez ciebie postać będziesz ponownie przeżywać fragmenty tej mrocznej opowieści, a każdy z nich pozostawi w tobie niepokój i strach. Wkrótce zapragniesz dołączyć do umarłych w ich otchłani, ale śmierć nie pomoże ci opuścić tego miejsca. Czy będziesz uciekać, czy też spróbujesz odkryć prawdę czającą się w cieniach?

Gra koncentruje się na badaniu otoczenia i powoli buduje napięcie, aby wywołać w graczu głębsze i bardziej znaczące przeżycia. Jej fabuła jest odkrywana poprzez surrealistyczne obrazy i subtelne detale widoczne w otoczeniu. Należy pamiętać, że to gra trudna w nietypowy sposób. (opis wydawcy)