Producent: Outsider Games
Wydawca: Outsider Games
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 27 kwietnia 2016
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Platforma: Linux, Mac, PC, PlayStation, Xbox,
Ograniczenia wiekowe: 12+
Styl graficzny: trzecioosobowa (TPP),
Rozygrywka: point and click,
Sterowanie: myszka,

Opis gry:

Przygodówka o tematyce muzycznej z Outsider Games – studia założonego przez Stephena Downeya, grafika z Belfastu. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Windowsa, Mac OS X oraz Linuksa (Steam). Od sierpnia 2018 dostępna na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Poznajcie Francesa Finklestein​a – menadżera The Deadbeats, najlepszego zespołu rockowego na świecie. Słynniejsi niż The Beatles, The Monkees i The Addams Family razem wzięci. Czwórka muzyków: Fangs, Shaggy, Spectra i Z wymiatali co noc od 1966 roku. A Finklestein był z nimi od samego początku. Wielu twierdzi, że był on prawdziwą Duszą Zespołu.

Przenieśmy się o 50 lat w przód, do roku 2016. Z, ostatni żyjący członek zespołu, ginie w katastrofie samolotu w drodze na rozdanie nagród Grammy. Tej nocy Finklestein dostaje telefon z propozycją koncertu The Deadbeats w miasteczku Wailing Heights. Na miejscu okazuje się, że jest to spokojna mieścina zamieszkana przez nietypowe potwory: wilkołaki-wegan, hipsterskie wampiry, śpiewające zombie i duchy płacące podatki.

Dziwnym zbiegiem okoliczności Frances ląduje w miejskim wiezieniu, gdzie tajemniczy współwięzień uczy go umiejętności opętania innych. Opuszczając swoją ziemską powłokę, wstępując w ciała mieszkańców Wailing Heights i wykorzystując ich umiejętności, Finklestein spróbuje wykaraskać się z tarapatów. (źródło: info producenta)