Producent: Alterego Games
Wydawca: StickyLock Studios
Wydawca w Polsce: brak
Data premiery: 19 listopada 2019
Data premiery w Polsce:
Polska wersja: brak
Ograniczenia wiekowe: 7+
Styl graficzny: grafika 3D, trzecioosobowa (TPP),
Rozygrywka: point and click,
Sterowanie: klawiatura, kontroler,

Opis gry:

Eksploracyjna przygodówka dla młodszych graczy z holenderskiego studia Alterego Games. Gra zadebiutowała w dystrybucji cyfrowej na Windowsa, Mac OS X, Linuksa, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Dostępna na Apple iOS (od 2021).

Poznaj wełniany świat, w którym pluszaki żyły kiedyś w pokoju. Szukaj ukrytych tajemnic i dostosuj swoją postać do różnych kształtów zwierząt, aby rozwiązać zagadki. Epicka przygoda z dwoma bardzo mało prawdopodobnymi bohaterami i historią opowiadaną w wierszykach.

Stuffy to dobre, ale raczej niezdarne, pluszowe zwierzę, które wędruje samotnie po świecie. Glitch to metalowy świetlik, który stracił pamięć i tożsamość.  Dołącz do nich w ich podróży przez świat wełny, tkanin i ukrytych niebezpieczeństw.

Świat Woven jest pełen przeszkód i wyzwań. Musisz znaleźć schematy, aby zmodyfikować kształt i umiejętności Stuffy’ego. Nogi słonia mogą być mocne, ale nogi królika mogą skakać.

Miej oko na ukryte ścieżki podczas eksploracji świata. Znajdź sekrety, które ujawniają zapomnianą historię świata. (info wydawcy)