FAHRENHEIT: INDIGO PROPHECY REMASTERED W CYFROWEJ OFERCIE MUVE.PL

29 stycznia 2015 Urszula 29

61aR7EnZA0LInformujemy że od dzisiaj w sklepie internetowym muve.pl w sprzedaży dostępna jest cyfrowa wersja gry Fahrenheit: Indigo Prophecy w wersji na PC, MAC, i Linux.

Grę w cenie 29,99 zł można już zamawiać w naszym sklepie.

Pierwotnie wydana w 2005 roku, gra Fahrenheit (wydana jako Indigo Prophecy w Ameryce Północnej) była przełomem w interaktywnej narracji, balansując pomiędzy światami filmów i gier, jednocześnie łącząc je ze sobą, rzeźbiąc swój niepowtarzalny gatunek w krajobrazie szeroko rozumianej rozrywki. Edycja gry została zaopatrzona w udoskonaloną szatę graficzną, pełną obsługę kontrolerów i bazuje na międzynarodowej nieskróconej/nieocenzurowanej wersji gry.

Dzięki bogatej wielowarstwowej opowieści, innowacyjnej prezentacji i nastrojowej ścieżce dźwiękowej autorstwa słynnego hollywoodzkiego kompozytora Angelo Badalementiego, Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered jest ostateczną wersją opowieści o tajemnicy nadprzyrodzonego morderstwa i (ponownie) prezentuje ten przełomowy tytuł zarówno starym, jak i nowym fanom gry.

Cechy:

·         Interaktywny Dramat – Intuicyjny system sterowania i spektakularne przedstawienie z podzielonym ekranem uzupełniają tajemniczą narrację noir gry.

·         Obszerna możliwość powtórnego rozgrywania gry – Dzięki rozgałęziającym się dialogom i wielu zakończeniom, każde podejście do gry skutkuje innym wynikiem.

·         Wielu Bohaterów – Przejmij kontrolę nad narracją dla czterech grywalnych postaci, każda z nich rzuca światło na inną perspektywę opowieści.

·         W pełni udźwiękowiony Scenariusz – Każda linijka obszernego scenariusza została udźwiękowiona przez profesjonalnych aktorów w języku angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim.

·         Kinowa Ścieżka Dźwiękowa – Fahrenheit posiada rozpisaną na pełną orkiestrę ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Angelo Badalamentiego, słynnego ze swojej współpracy z reżyserem Davidem Lynchem.

·         Nieskrócona wersja gry – W przeciwieństwie do oryginalnego wydania w Ameryce Północnej, wersja Remastered zawiera wszystkie oryginalne sceny w grze, nieskrócone i nieocenzurowane.

·         Wersja Steam.

Najważniejsze Unowocześnienia:

·         Grafika w Wysokiej Rozdzielczości – Wszystkie tekstury w grze zostały pieczołowicie odtworzone w jakości HD dla telefonów komórkowych i komputerów.

·         Pełna Obsługa Kontrolerów – Wsparcie dla kontrolerów Sony i Microsoft na platformach stacjonarnych.

·         Porównanie Grafiki na żywo – Gracze mogą przełączać się między unowocześnioną szatą graficzną i oryginalnymi teksturami za pomocą jednego przycisku.

Grę w cenie 29,99 zł można już zamawiać w naszym sklepie.

Informacja prasowa 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...

25 października 2022

Posiada ktoś płytę CD z CyberMychy 1/2006 i byłby w stanie udostępnić znajdującego się na niej patcha eliminującego błąd, który uniemożliwia przejście Dzieci Egiptu? Informację...