Frictional Games informuje o zakończeniu prac nad wersją alfa horroru Soma.

5 marca 2014 Marek 34

Logo gry SomaTwórcy Penumbry i Amnesii, studio Frictional Games, poinformowali o zakończeniu prac nad wersją alfa swojego najnowszego projektu – niepokojącej gry w klimatach SF o tajemniczym tytule „Soma”.

Soma została zapowiedziana oficjalnie w październiku 2013 roku. Akcja gry będzie miała miejsce w ośrodku badawczym PATHOS-2, którego celem jest praca nad świadomością i inteligencją maszyn. Badania oczywiście prowadzą do tragedii, a my trafimy w sam środek tego zamieszania.

Premiera gry została zaplanowana na 2015 rok. W Somę zagramy na komputerach osobistych oraz na najnowszej konsoli Sony, PlayStation 4. Poniżej znajdziecie filmowy zwiastun opublikowany wraz z informacją o powstaniu wersji alfa. Zapraszamy do oglądania oraz do dyskusji na temat gry na naszym forum: klik.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AH4y2tZei2o[/youtube]

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.