Frictional Games informuje o zakończeniu prac nad wersją alfa horroru Soma.

5 marca 2014 Marek 23

Logo gry SomaTwórcy Penumbry i Amnesii, studio Frictional Games, poinformowali o zakończeniu prac nad wersją alfa swojego najnowszego projektu – niepokojącej gry w klimatach SF o tajemniczym tytule „Soma”.

Soma została zapowiedziana oficjalnie w październiku 2013 roku. Akcja gry będzie miała miejsce w ośrodku badawczym PATHOS-2, którego celem jest praca nad świadomością i inteligencją maszyn. Badania oczywiście prowadzą do tragedii, a my trafimy w sam środek tego zamieszania.

Premiera gry została zaplanowana na 2015 rok. W Somę zagramy na komputerach osobistych oraz na najnowszej konsoli Sony, PlayStation 4. Poniżej znajdziecie filmowy zwiastun opublikowany wraz z informacją o powstaniu wersji alfa. Zapraszamy do oglądania oraz do dyskusji na temat gry na naszym forum: klik.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AH4y2tZei2o[/youtube]

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...