Garść nowinek od King Art Games

24 października 2012 Urszula 37

Wczoraj na stronie King Art Games, twórców wydanej u nas niedawno gry The Book of Unwritten Tales, wystartował oficjalny blog. Można go śledzić pod tym adresem: klik. Choć póki co są tam tylko dwa wpisy, to już teraz można się z nich sporo dowiedzieć o planach studia.

Wszystkich fanów Zwierzaka i Nate’a (którzy nie znają języka niemieckiego) ucieszy informacja, że w tej chwili w Londynie trwają nagrania angielskiego dubbingu i że jest duża szansa na to, że angielska wersja prequela The Book of Unwritten Tales trafi do sklepów jeszcze w tym roku.

Kolejna informacja dotyczy gry, nad którą obecnie pracują ludzie z King Art. Mowa oczywiście o The Raven – kryminalnej przygodówce osadzonej w latach 50. XX wieku. Podczas sierpniowych targów Gamescom podczas zamkniętego dla zwiedzających pokazu zaprezentowano film ukazujący fragment rozgrywki z wczesnej wersji gry. Teraz film ten mogą obejrzeć wszyscy na blogu King Art Games – oraz u nas, w rozwinięciu tego wpisu.

Na blogu ujawniono również dalsze plany studia. Wśród gier, nad którymi już teraz trwają prace, ale które nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone, jest przygodówka point’n’click, strategia oraz trzy gry przeglądarkowe. Na szeczgóły tych nieujawnionych projektów będziemy musieli jeszcze poczekać. Powinny się one ukazać na blogu King Art Games, oraz oczywiście u nas. Zapraszamy więc wszystkich do śledzenia zarówno bloga jak i naszej strony.[youtube]6z-mZ2MLeI0[/youtube]

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...