Grandma Badass – premiera pełnej wersji

22 listopada 2022 Urszula 133

„GrandMa Badass” to przygodówka point and click z kreskówkową grafiką 2D. Wcielamy się w niej w tytułową staruszkę, która wyrusza na poszukiwania swego zaginionego, czarnego kota, który najprawdopodobniej został porwany. Podczas naszej przygody przyjdzie nam rozwiązać wiele zagadek, poznamy też wiele, bardzo charyzmatycznych postaci. Gra jest skierowana do pełnoletnich odbiorców, gdyż zawiera m. in. odniesienia do narkotyków (twardych i miękkich), alkoholu oraz seksu, przemocy (broń palna, przestępczość) czy niewybrednego języka.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


14 lutego 2024

Nowa przygodówka "wskaż i kliknij", wzorowana na grach firmy LucasArts, opowiadająca o perypetiach pewnego szlachcica, który zabierając bogatym i dając biednym, ukrył się za maską....

1 lutego 2024

Gra inspirowana jest najlepszymi produkcjami typu "escape room" i znajdziemy w niej m. in. enigmatyczną atmosferę i wiele zagadek, których rozwiązanie wymaga determinacji i zdolności.

30 stycznia 2024

Gra humorystyczna z obecnie modną grafiką pixel art., ma dzisiaj swoją premierę. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Cosmic Void.

29 stycznia 2024

To niezależna gra przygodowa charakteryzująca się wciągającą narracją, dochodzeniami i otwartymi pytaniami. Nie prowadzi gracza za rękę, co sprawia, że ​​śledztwo i dedukcje są jeszcze...