Heaven’s Hope znów na tapecie

9 sierpnia 2013 adventurka 45

heavenshope.new

…to znaczy na pulpicie. Kilka dni temu niemieckie Mosaic Mask Studio po dwóch latach milczenia zapowiedziało wznowienie prac nad gotycko-komiczną przygodówką zatytułowaną Heaven’s Hope. Premiera gry jest przewidywana na 2014 rok.

Jej bohaterem jest anioł o imieniu Talorel. Ów student niebiańskiej akademii kaskaderów, tuż przed końcowym egzaminem, zderza się z UFO i przekracza barierę czasoprzestrzeni. Spada na ziemię w XIX wieku w pobliżu miasteczka Heaven’s Hope. Ponieważ wychodzenie poza granice  niebios jest zabronione, młodzieniec musi szybko i dyskretnie wrócić, a nie będzie to łatwe. Talorelowi pomagają przyjaciele, Myriel i Azael, ale wokół nich działają siły, które niweczą starania tej trójki.

Więcej informacji na forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...