Heaven’s Hope znów na tapecie

9 sierpnia 2013 adventurka 30

heavenshope.new

…to znaczy na pulpicie. Kilka dni temu niemieckie Mosaic Mask Studio po dwóch latach milczenia zapowiedziało wznowienie prac nad gotycko-komiczną przygodówką zatytułowaną Heaven’s Hope. Premiera gry jest przewidywana na 2014 rok.

Jej bohaterem jest anioł o imieniu Talorel. Ów student niebiańskiej akademii kaskaderów, tuż przed końcowym egzaminem, zderza się z UFO i przekracza barierę czasoprzestrzeni. Spada na ziemię w XIX wieku w pobliżu miasteczka Heaven’s Hope. Ponieważ wychodzenie poza granice  niebios jest zabronione, młodzieniec musi szybko i dyskretnie wrócić, a nie będzie to łatwe. Talorelowi pomagają przyjaciele, Myriel i Azael, ale wokół nich działają siły, które niweczą starania tej trójki.

Więcej informacji na forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...