Henry Mosse and the Wormhole conspiracy – premiera

5 lutego 2021 monttsserat 126

4 lutego na STEAM premierę miała przygodówka Henry Mosse and the Wormhole conspiracy. To kolejna produkcja, która pomimo klapy zbiórki na Kickstarterze ujrzała światło dzienne.

Nastoletni Henry Mosse jest bystry, ale niezdyscyplinowany i posiada smykałkę do wynalazków, tak jak jego dziadek Albert. Marzy mu się też życie pełne przygód. Jego matka – Serena – jest pilotem oferującym kosmiczny transport towarów. W wyniku różnych zbiegów okoliczności, tych dwoje wpada na trop spisku, w który zamieszany jest znany biznesmen Benedict Wormhole.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...