Hollywood Monsters za darmo do 19 kwietnia

1 kwietnia 2012 Urszula 55

Zapewne wiele z was kojarzy The Next Big Thing hiszpańskiego Pendulo Studios. Mogliście za to nie słyszeć o pierwowzorze tej gry, Hollywood Monsters, szczególnie, że została wydana jedynie w hiszpańskiej i włoskiej wersji językowej. Teraz jest okazja do nadrobienia zaległości – do 19 kwietnia, zupełnie za darmo, można ją sobie pobrać ze sklepu dystrybutora FX Store. Ponadto, dzięki staraniom fanów, bariera językowa również została złagodzona – udostępniono nieoficjalne, angielskie tłumaczenie napisów.

Akcja gry kręci się wokół wielkiej imprezy na cześć… potworów z Hollywood. Wcielamy się w postać dziennikarki z Los Angeles, Sue Bergman, wysłanej z misją relacjonowania tego wydarzenia. Oczywiście, nie wszystko idzie zgodnie z planem, a na ratunek wyrusza kolega po fachu, Ron Ashman – druga w tej grze grywalna postać. Jako że na takiej gali nie może zabraknąć sław, w trakcie przygody spotkamy wiele znajomych monstrów, w dość niecodziennych okolicznościach.

[youtube]d3h2d-GsWQs[/youtube]
Podsumowując:

Ściągamy grę ze sklepu (przyda się słownik/tłumacz jeśli nie władamy językiem hiszpańskim): link
Nieoficjalna, angielska wersja językowa (wypakowujemy zawartość do folderu z grą): link

A więcej promocji i okazji cenowych znajdziecie na naszym forum: link

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...