Horror w Patagonii pod tytułem Hidden

26 lutego 2014 Urszula 38

hidden_banerMałe niezależne studio w Argentynie Lost Spell, pracuje nad horrorem pod tytułem Hidden.

Akcja gry ma się rozgrywać w lasach Patagonii w 1934 roku. Grupa śmiałków, kierowana przez profesora Eneko Farella wyrusza w podróż w poszukiwaniu mitycznego zakazanego miasta, którego nikt nigdy nie odważył się nazwać. W grze pokierujemy Thomasem Farellem, antropologiem z Uniwersytetu w Buenos Aires. Biorąc udział w ekspedycji odkryjemy, że cel naszych poszukiwań skrywa w sobie przerażającą tajemnicę.

Gra zostanie wydana w języku: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim , rosyjskim i hiszpańskim.  Autorzy zapewniają, że będziemy mogli poznać bogatą i dojrzałą historię zawartą w dokumentach i książkach, zamieszczonych w grze. W trakcie badania intrygującego świata tej przygodówki, towarzyszyć nam będzie ścieżka dźwiękowa, inna w każdej lokacji. W tej chwili może zapoznać się z pierwszym rozdziałem grając online w Hidden – klik. Gra ma się ukazać w 2014. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry oraz na facebooku.

Na forum rozmawiamy o tej przygodówce, a poniżej można zobaczyć trailer.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xAL5vm3vZ_w[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...