Horror widzę…

29 sierpnia 2013 adventurka 31

lastcrown.new

W brytyjskim studio Darkling Room trwają prace nad trylogią z koroną w tytule. Po wydanym w 2008 The Lost Crown: A Ghost-Hunting Adventure do premiery zbliża się druga odsłona sagi. The Last Crown: Haunting of Hallowed Isle spodziewana jest na przełomie października i listopada 2013. Ponownie spotkamy się w niej z Nigelem Danversem i Lucy Reubans. Bohaterowie, posługując się gadżetami właściwymi rasowym łowcom duchów, odkryją tajemnicę nawiedzeń niewielkiej wysepki, tytułowej Hallowed Isle. W produkcji jest już trzecia część serii zatytułowana The First Crown, która będzie gotowa najwcześniej pod koniec 2014 roku. Zobacz więcej na forum.

brackentor.new

Shadow Tor Studio przygotowuje sequel Barrow Hill, który nosi tytuł Bracken Tor: The Time of Tooth And Claw. Prace nad nim rozpoczęły się w 2009 roku, ale premiera zapowiedziana na 2011 została przełożona, a jej data jest w dalszym ciągu nieznana. Wstępem do opowiadanej historii jest krwawe morderstwo, które ma miejsce współcześnie na wrzosowisku nieopodal formacji skalnej zwanej Bracken Tor. W jej pobliżu ktoś ginie rozerwany na strzępy i wydaje się, że nie może to być sprawka żadnego człowieka. W grze wcielamy się w postać dziennikarza, który rozwiązuje tę zagadkę. Badamy otoczenie w poszukiwaniu wskazówek i przenosimy się w czasie do epoki brązu, bo to w niej tkwi źródło tajemnicy. Czytaj więcej na forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...