Horror widzę…

29 sierpnia 2013 adventurka 18

lastcrown.new

W brytyjskim studio Darkling Room trwają prace nad trylogią z koroną w tytule. Po wydanym w 2008 The Lost Crown: A Ghost-Hunting Adventure do premiery zbliża się druga odsłona sagi. The Last Crown: Haunting of Hallowed Isle spodziewana jest na przełomie października i listopada 2013. Ponownie spotkamy się w niej z Nigelem Danversem i Lucy Reubans. Bohaterowie, posługując się gadżetami właściwymi rasowym łowcom duchów, odkryją tajemnicę nawiedzeń niewielkiej wysepki, tytułowej Hallowed Isle. W produkcji jest już trzecia część serii zatytułowana The First Crown, która będzie gotowa najwcześniej pod koniec 2014 roku. Zobacz więcej na forum.

brackentor.new

Shadow Tor Studio przygotowuje sequel Barrow Hill, który nosi tytuł Bracken Tor: The Time of Tooth And Claw. Prace nad nim rozpoczęły się w 2009 roku, ale premiera zapowiedziana na 2011 została przełożona, a jej data jest w dalszym ciągu nieznana. Wstępem do opowiadanej historii jest krwawe morderstwo, które ma miejsce współcześnie na wrzosowisku nieopodal formacji skalnej zwanej Bracken Tor. W jej pobliżu ktoś ginie rozerwany na strzępy i wydaje się, że nie może to być sprawka żadnego człowieka. W grze wcielamy się w postać dziennikarza, który rozwiązuje tę zagadkę. Badamy otoczenie w poszukiwaniu wskazówek i przenosimy się w czasie do epoki brązu, bo to w niej tkwi źródło tajemnicy. Czytaj więcej na forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...