Inherit the Earth 2 na Kickstarterze

23 stycznia 2013 Marek 60
Inherit the Earth 2

Studio Wyrmkeep Entertainment rozpoczęło kampanię na Kickstarterze, której celem jest zebranie funduszy na stworzenie kontynuacji gry Inherit the Earth. Projekt znajduje się w tej chwili w fazie pre-produkcji. Jeśli uda się zebrać 135 tysięcy dolarów, projekt przejdzie do fazy produkcji. Pracować nad nim będzie większa część członków ekipy, która tworzyła pierwszą część Inherit the Earth.

Inherit the Earth to klasyczna gra przygodowa point’n’click z 1994 roku. Jej akcja toczy się w świecie przyszłości, w którym ludzie dawno już wymarli a ich miejsce zajmują humanoidalne zwierzęta żyjące w realiach przypominających średniowiecze.

Ogłoszenie prac nad grą nie jest zaskoczeniem. Już kilka lat temu członkowie Wyrmkeep ogłaszali, że chcą stworzyć kontynuację swojej klasycznej przygodówki ze zwierzętami w roli głównej. Bezpośrednią kontynuacją fabuły pierwszej części jest internetowy komiks Inherit the Earth: klik. Jeśli uda się zebrać fundusze, to nowa gra będzie oparta o fabułę pierwszej części oraz komiksu.

Premierę gry zaplanowano na listopad 2013 roku. Ma być dostępna w wersji na Windows, Mac, Linuks oraz iOS.  Jeśli uda się zebrać więcej niż 135 tysięcy dolarów, to twórcy obiecują lepszy dubbing, dodatkowe animacje oraz wersje językowe oraz możliwość stworzenia trzeciej części gry. Wesprzeć projekt można na jego stronie na Kickstarterze: klik. Do zakończenia zbiórki pozostało jeszcze 25 dni.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...

25 października 2022

Posiada ktoś płytę CD z CyberMychy 1/2006 i byłby w stanie udostępnić znajdującego się na niej patcha eliminującego błąd, który uniemożliwia przejście Dzieci Egiptu? Informację...