J.U.L.I.A. Among the Stars – premiera wersji na pc

14 września 2014 Urszula 68

julia.ee.coverUlepszona wersja gry pod tytułem J.U.L.I.A. Among the Stars od Studio CBE Software jest już do nabycia w wersji na PC. Wszyscy, którzy czekają na wersję na Maka i Linuksa muszą uzbroić się w cierpliwość.

Przypominamy, że jest to rozbudowana wersja wydanej pierwotnie w 2012 roku przygodówki J.U.L.I.A. Akcja gry rozpoczyna się w momencie, gdy 35-letnia astrobiolog Rachel Manners budzi się w wielkim statku kosmicznym i odkrywa, że przespała kilkadziesiąt lat i jest jedynym pozostałym przy życiu członkiem załogi. To nie koniec złych wiadomości – okazuje się, że statek kosmiczny jest częściowo uszkodzony.

Wszystkich chętnych do zakupu gry zapraszamy między innymi na platformie Steam. 

Zapraszamy do tematu na forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.