J.U.L.I.A. w ulepszonej wersji

30 lipca 2014 adventurka 27

Studio CBE Software przygotowuje ulepszoną i rozbudowaną wersję wydanej pierwotnie w 2012 roku przygodówki J.U.L.I.A. Gra, której pełny tytuł ma brzmieć J.U.L.I.A.: Among the Stars, pojawi się w sprzedaży 12 września bieżącego roku.

Po wielu latach obserwacji kosmosu, okazało się, że istnieje system słoneczny bardzo zbliżony do naszego. Wkrótce największe obserwatoria na ziemi odkryły sygnał, który najprawdopodobniej świadczył o istnieniu życia pozaziemskiego. Po długich przygotowaniach wyselekcjonowano grupę naukowców, którzy zostali odpowiednio przeszkoleni, by reprezentować naszą planetę w możliwie najlepszy sposób. Stało się! Rozpoczęto najważniejszą misję w dziejach ludzkości – misję, której celem było spotkanie z obcą formą życia.

Akcja gry rozpoczyna się w momencie, gdy 35-letnia astrobiolog Rachel Manners budzi się w wielkim statku kosmicznym i odkrywa, że przespała kilkadziesiąt lat i jest jedynym pozostałym przy życiu członkiem załogi. To nie koniec złych wiadomości – okazuje się, że statek kosmiczny jest częściowo uszkodzony. (info: Vicek)

[youtube]iuABNdxq-QI[/youtube]

Zobacz więcej na forum

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...