Jack Keane 2 – demo po niemiecku

19 października 2012 Urszula 33

 

Niedawno mogliśmy  zobaczyć  zwiastun nowej odsłony przygód Jacka Keane’a  zatytułowanej ?Jack Kean and the Fire Within?.

Dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z niemieckojęzycznym demem.   Naocznie możemy sprawdzić, czy nasza oferma troszkę zmężniała, czy gra nadal tryska humorem i w jakie kłopoty tym razem wplącze się nasz antybohater.  Premiera gry zapowiadana jest na 7 listopada tego roku.

Pobierz demo

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...