Jack Keane and the Fire Within – zwiastun gry

3 października 2012 Urszula 44

Jack Keane and the Fire Within to druga odsłona tworzonej przez Deck13 Interactive serii o zawadiackim kapitanie. Jack dowiaduje się o legendarnym skarbie  ukrytym gdzieś w Chinach.  Wyrusza więc w podróż by go odnaleźć, a jednocześnie przeszkodzić typowi z pod ciemnej gwiazdy w zawładnięciu światem. Jack Keane 2 będzie klasyczną grą przygodową point?n?click, w której zwiedzając kolejne lokacje będziemy rozwiązywać zagadki i rozmawiać z napotkanymi postaciami. Oprócz standardowych w tego typu grach czynności pojawią się również elementy zręcznościowe oraz rzadko spotykane w przygodówkach elementy walki. Będą one jednak bardzo proste i ograniczą się do wciskania przycisków związanych z atakiem i obroną. Walki będą realizowane w systemie turowym. Twórcy zapowiadają ponownie wesołe i humorystyczne podejście do tematu. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna nowej odsłony przygód Jacka Keane’a.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5vgn1D69X4g&feature=player_embedded[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...