Już dziś premiera The Walking Dead: 400 Days

3 lipca 2013 Annica 30

the-walking-dead-400-days

Już dziś swoją światową premierę będzie miała wersja na komputery osobiste DLC, a zarazem prequelu, epizodycznej gry The Walking DeadThe Walking Dead: 400 Days to pięć historii nowych bohaterów, które miały miejsce zaraz po wybuchu epidemii. Choć poznajemy je oddzielnie, losy postaci krzyżują się.

Twórcy zdradzili, że wybory podejmowane przez nas w pierwszym sezonie gry będą miały wpływ na wydarzenia w DLC, jednak nie jest to historia o Lee i Clementine. Wydarzenia będą rozgrywały się w tych samych miejscach, łatwo będzie zauważyć nawiązania do sezonu pierwszego. Gracz musi posiadać co najmniej jeden epizod tego sezonu, by móc uruchomić DLC. Wybory w The Walking Dead: 400 Days wpłyną z kolei na to, co będzie się działo w sezonie drugim.

Ten dodatkowy epizod dostępny będzie już dziś w sklepie Telltale Games oraz na platformie Steam i ma kosztować 4,99$.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.