Już dziś premiera The Walking Dead: 400 Days

3 lipca 2013 Annica 46

the-walking-dead-400-days

Już dziś swoją światową premierę będzie miała wersja na komputery osobiste DLC, a zarazem prequelu, epizodycznej gry The Walking DeadThe Walking Dead: 400 Days to pięć historii nowych bohaterów, które miały miejsce zaraz po wybuchu epidemii. Choć poznajemy je oddzielnie, losy postaci krzyżują się.

Twórcy zdradzili, że wybory podejmowane przez nas w pierwszym sezonie gry będą miały wpływ na wydarzenia w DLC, jednak nie jest to historia o Lee i Clementine. Wydarzenia będą rozgrywały się w tych samych miejscach, łatwo będzie zauważyć nawiązania do sezonu pierwszego. Gracz musi posiadać co najmniej jeden epizod tego sezonu, by móc uruchomić DLC. Wybory w The Walking Dead: 400 Days wpłyną z kolei na to, co będzie się działo w sezonie drugim.

Ten dodatkowy epizod dostępny będzie już dziś w sklepie Telltale Games oraz na platformie Steam i ma kosztować 4,99$.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...